Podstawy prawa i administracji

Podstawy prawa i administracji - Wojciech Góralczyk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Góralczyk
WYMIAR
6,62 MB
NAZWA PLIKU
Podstawy prawa i administracji.pdf
ISBN
1777073895713

OPIS

Publikacja została pomyślana jako wykład podstaw prawoznawstwa nauczanych na różnych kierunkach studiów. Autor usystematyzował podstawowe pojęcia prawnicze i instytucje prawne, a także zagadnienia związane z administracją publiczną. Najtrudniejsze problemy zostały przedstawione w postaci schematów graficznych, a rozważania zilustrowano licznymi przykładami. Jest to materiał niezbędny do uzyskania koniecznych zaliczeń i egzaminów oraz do studiowania dalszych przedmiotów prawniczych. Nowe wydanie – poprawione, zaktualizowane i rozszerzone o najnowszą literaturę przedmiotu – prezentuje kompleksowe opracowanie omawianej problematyki i zwiększa przejrzystość wywodu.Adresaci:Książka przeznaczona jest dla studentów akademickich kierunków administracyjnych i pokrewnych oraz dla pracowników administracji rządowej i samorządowej. Zarówno prosty język publikacji, jak i stopniowe, metodyczne wprowadzanie coraz trudniejszych tematów umożliwia również osobom bez wykształcenia prawniczego bezproblemowe zapoznanie się z podstawami prawoznawstwa.

Wydawca: Wolters Kluwer. Format: 17.0x24.0cm.

Książka zawiera systematyczny wykład podstawowych pojęć prawniczych i instytucji prawnych oraz wprowadzenie do siatki pojęć administracji publicznej i prawa administracyjnego. Jest to materiał niezbędny do uzyskania koniecznych zaliczeń i egzaminów oraz do studiowania dalszych przedmiotów prawniczych. Podstawy prawa i administracji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI