Kredyt hipoteczny. Komentarz

Kredyt hipoteczny. Komentarz - Tomasz Czech | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Czech
WYMIAR
8,49 MB
NAZWA PLIKU
Kredyt hipoteczny. Komentarz.pdf
ISBN
2976413183514

OPIS

Książka zawiera kompleksową analizę ustawy o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Autor szczegółowo omówił problemy interpretacyjne wynikające z przepisów tej ustawy oraz przedstawił praktyczne propozycje ich rozwiązania.Wiele uwagi poświęcił m.in.:reklamie kredytu hipotecznego, ocenie zdolności kredytowej konsumenta, procedurze zawierania umowy o kredyt hipoteczny, treści tej umowy, dochodzeniu roszczeń wynikających z umowy, przedterminowej spłacie kredytu przez konsumenta.Liczne przykłady oraz praktyczne wskazówki dotyczące stosowania komentowanych przepisów w kredytowaniu hipotecznym są istotnym walorem tego opracowania.Adresaci:Publikacja skierowana jest przede wszystkim do sędziów, radców prawnych, pracowników banków oraz innych osób zajmujących się obsługą kredytowania hipotecznego z udziałem konsumentów.

Sam proces niczym nie odbiega od standardowego kredytu hipotecznego. Musisz zatem posiadać dostateczną zdolność kredytową i przejść wszystkie formalności. Kredyt hipoteczny w ING to wielokrotny zwycięzca rankingów kredytów hipotecznych, który niemal zawsze zajmuje wysokie pozycje w wielu zestawieniach i porównaniach.

Oferta kredytu hipotecznego ING - Lekka Rata, to zobowiązanie z oprocentowaniem, wynoszącym 2,79 proc. w skali roku, a także z niskim RRSO w wysokości od 2,78 proc.. Kredyt hipoteczny to jeden z najatrakcyjniejszych produktów kredytowych, który charakteryzuje się stosunkowo niskim oprocentowaniem, ale również długim okresem zaciągnięcia zobowiązania.Najczęściej jest kojarzony z procesem zakupu domu lub mieszkania, ale niewiele osób wie, że można go otrzymać również na inny cel. Pożyczka hipoteczna to ciągle stosunkowo mało znany produkt bankowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI