Wymazani

Wymazani - Jacek Piekiełko | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Piekiełko
WYMIAR
11,18 MB
NAZWA PLIKU
Wymazani.pdf
ISBN
6768300121461

OPIS

Czy obcy sobie, zaginieni ludzie mogą być kluczem do rozwiązania zagadki sprzed lat?Sylwia, córka komisarza Arkadiusza Lubosza, bierze udział w konkursie organizowanym przez znane wydawnictwo. Podczas nocnej wyprawy do lasu wydarza się coś niewytłumaczalnego. Dziewczyna znika bez śladu, a towarzyszący jej chłopak ucieka przerażony.Trzy lata później, z miejsca wypadku samochodowego ucieka kierowca. Wewnątrz pojazdu znajdują się trzy osoby uznane przed laty za zaginione. Skąd wzięły się w tym miejscu? Dokąd i w jakim celu jechali całkiem sobie obcy pasażerowie?W sprawie zaginięcia Sylwii pojawiają się nowe okoliczności. Komisarz Lubosz musi zmierzyć się nie tylko z prywatną traumą po stracie ukochanej córki, ale też z najtrudniejszym śledztwem w swojej karierze. Dociekając prawdy, Lubosz zagłębia się w dramatyczne wydarzenia z najczarniejszych koszmarów, a kolejne pytania pozostają bez odpowiedzi.Wymazani to trzymający w napięciu thriller, który nie pozwoli wam odetchnąć nawet na chwilę…Jacek Piekiełko - debiutował powieścią „Ciemne siły” — nominowaną do plebiscytu „Książka Roku 2017” portalu lubimyczytać.pl w kategorii horror. Laureat ogólnopolskiego konkursu na opowiadanie kryminalne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu 2015. Autor mrocznego thrillera „Biały Słoń” (wyd. 2020 r.) oraz wielu opowiadań. Kryminał „Wymazani” to jego trzecia powieść.

Niezłomni, wyklęci mieli być wymazani ze świadomości społecznej - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia dr ... Wymazana była w 2015 r. nominowana do Nagrody Kresnik (słoweński Booker), a w 2018 r.

W głównych rolach w filmie występują Judita Frankovic (Dom), Sebastian Cavazza (Ederlezi Rising), Jernej Kogovšek (Drzewo ... Wymazani (6165224) - Jacek Piekiełko - Książka, recenzja, streszczenie Wymazani Jacek Piekiełko. Wydawnictwo: Skarpa Warszawska Data wydania: 2020-04-22 Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller ISBN: 9788366195721 Liczba stron: 372.

POWIĄZANE KSIĄŻKI