Przeobrażenia pamięci, przeobrażenia kanonu

Przeobrażenia pamięci, przeobrażenia kanonu - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,74 MB
NAZWA PLIKU
Przeobrażenia pamięci, przeobrażenia kanonu.pdf
ISBN
6053295014377

OPIS

Znaczenie tej książki dla współczesnej refleksji muzykologicznej zasadza się na dwóch podstawach. Jedną stanowi sam fakt podjęcia problematyki kanonu, marginalnie obecnej we współczesnych badaniach muzykologicznych, i pokazanie jej istotnej roli w konstruowaniu swoistej samoświadomości dyscypliny. Druga wynika z kompetentnego i wnikliwego, a przy tym niepozbawionego indywidualnych rysów i niezmiernie inspirującego ujęcia tego zagadnienia. Wydaje się, iż w takiej formule praca stać się może zaczynem szerszej dyskusji zarówno w przestrzeni badań muzykologicznych, jak i kulturoznawczych, a także stanowić impuls do namysłu nad kwestią kanonu (kanonów) w szeroko rozumianej sferze kultury. dr.hab Rafał Ciesielski

Historie muzyki w kręgu współczesnych dyskursów, 2019 Przeobrażenia pamięci, przeobrażenia kanonu (Ewa Schreiber). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Opis: Przeobrażenia pamięci, przeobrażenia kanonu - Golinowska Karolina, Schreiber Ewa.

Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Książka Przeobrażenia pamięci, przeobrażenia kanonu do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 29,40 zł (Rabat 27%).

POWIĄZANE KSIĄŻKI