Prorok (książka audio)

Prorok (książka audio) - Khalil Gibran | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Khalil Gibran
WYMIAR
4,72 MB
NAZWA PLIKU
Prorok (książka audio).pdf
ISBN
9261731974438

OPIS

Arcydzieło prozy poetyckiej przetłumaczone na ponad 40 języków. Najlepiej obok biblii sprzedająca się książka XX wieku za oceanem. Teraz w wersji audio !Prorok nie jest zbiorem porad, jak zmienić życie.Nie jest tanią wskazówką, jak być szczęśliwym.Nie jest też księgą mądrych sentencji.Słowa Proroka to misterna tkanina rzeczywistości, nad którą tylko mądry potrafi przystanąć i spojrzeć ze zrozumieniem.Charyzmatyczny głos, doskonała interpretacja i efekty dźwiękowe, nadają dziełu niepowtarzalny klimat i sprawiają, że każde odsłuchanie pozwala odkrywać wypowiadane treści na nowo.Khalil Gibran – pisarz, filozof, artysta; człowiek o przenikliwym spojrzeniu, umiejący w prostocie codziennych zdarzeń i relacji z ludźmi, wskazać głębię znaczeń, harmonię i piękno. Pozostawił po sobie poetyckie zbiory prozy medytacyjnej, będące od dziesięcioleci inspiracją do refleksji i poszukiwań dla milionów czytelników na całym świecie.Czas nagrania: 1 godz. 45 min.

Najlepiej obok biblii sprzedająca się książka XX wieku za oceanem. Teraz w wersji audio! Prorok nie jest zbiorem porad, jak zmienić życie.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Prorok, to arcydzieło prozy poetyckiej przetłumaczone na ponad 40 języków. Najlepiej, obok Biblii, sprzedająca się książka XX wieku za oceanem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI