Ostatnie dzieciaki na Ziemi i ostrze nocy. Tom 5

Ostatnie dzieciaki na Ziemi i ostrze nocy. Tom 5 - Max Brallier | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Max Brallier
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnie dzieciaki na Ziemi i ostrze nocy. Tom 5.pdf
ISBN
3257720416242

OPIS

Przeżycie pierwszej zimy po apokalipsie zombie nie było łatwym zadaniem, ale Jack i jego kumple nie marnują czasu – nieustannie walczą z najokropniejszymi potworami w okolicy. Kiedy Jack dowiaduje się, że jego Tasak Louisvilski ma wyjątkowe moce, podejmuje trening, by nauczyć się posługiwać nową bronią. Ale przez walkę z zombie, ucieczką przed dziwnymi, wyrastającymi z ziemi Thingies i grami wideo, przyjaciołom ledwie wystarcza czasu, aby odkryć, dlaczego Dirk zachowuje się tak dziwnie – zwłaszcza, gdy w pobliżu są nieumarli. Na domiar złego, muszą zmierzyć się z nowym złoczyńcą. Czy Jack i jego kumple zdołają ocalić siebie – i resztę świata – przed zagładą?

Księgarnia internetowa merlin.pl Książka Ostatnie dzieciaki na Ziemi i ostrze mocy Tom 5 - Max Brallier Przeżycie pierwszej zimy po apokalipsie zombie nie było łatwym zadaniem, ale Jack i jego kumple nie marnują czasu - nieustannie walczą z najokropniejszymi potworami w okolicy. Kiedy Jack...

Forma wydania: Książka. Rok wydania: 2020.

POWIĄZANE KSIĄŻKI