Opowieści buddyjskiego mnicha. Licencja na szczęście

Opowieści buddyjskiego mnicha. Licencja na szczęście - Ajahn Brahm | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ajahn Brahm
WYMIAR
8,56 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści buddyjskiego mnicha. Licencja na szczęście.pdf
ISBN
3231997345206

OPIS

Poznaj ponad sto zabawnych opowieści pokazujących, jak można skorzystać z buddyjskiej mądrości. I to niezależnie od wyznania! Dzięki nim dowiesz się, dlaczego nie wolno się poddawać i znajdziesz niezawodny sposób na bezkonfliktowe zdyscyplinowanie niepokornego członka rodziny. Poznasz przykłady, w których obrzucenie błotem, wyzwiskami bądź ekskrementami stanowi przyczynę satysfakcji, poznasz moc medytacji oraz nauczysz się świadomie modyfikować własne nastawienie. Dowiesz się jak wyjść z opresji i odzyskać pogodę ducha, nawet po tragicznych wydarzeniach. Uzyskasz licencję na szczęście oraz pozwolenie na gorszy humor. Autor zdradzi Ci, co zrobić, gdy goni cię trumna oraz... jakie są korzyści ze śmierci w katastrofie lotniczej.Opowieści, które zmienią Twoje życie na lepsze!

Licencja na szczęście. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Opowieści buddyjskiego mnicha.

EPUB,MOBI,PDF. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Opowieści, które zmienią Twoje życie na lepsze! Książka Opowieści Buddyjskiego mnicha Licencja na szczęście pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI