Listy starego diabła do młodego

Listy starego diabła do młodego - C.S. Lewis | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
C.S. Lewis
WYMIAR
11,16 MB
NAZWA PLIKU
Listy starego diabła do młodego.pdf
ISBN
8459372503377

OPIS

W "Listach starego diabła do młodego" piekielna ekscelencja, podsekretarz stanu w piekle, wymienia urzędowe listy ze swoim podwładnym, bratankiem, młodszym diabłem, który ma okazać swoje zdolności w służbie kusicielskiej. Za tym humorem, dowcipem, elegancją, za tą dociekliwością i przewrotnością kryją się ważne przesłania i pytania. Najważniejsze z nich to pytanie o rolę i miejsce zła w świecie stworzonym przez Boga.

, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w ... „Listy starego diabła do młodego" opublikowane zostały w roku 1942. Należą one do gatunku fikcji chrześcijańskiej.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! W "Listach starego diabła do młodego" piekielna ekscelencja, podsekretarz stanu w piekle, wymienia urzędowe listy ze swoim podwładnym, bratankiem, młodszym diabłem, który ma okazać swoje zdolności w służbie kusicielskiej. Za tym humorem, dowcipem, elegan Jest autorem Opowieści z Narni (cz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI