Dom. Cykl Fallen Crest. Tom 6

Dom. Cykl Fallen Crest. Tom 6 - Tijan Meyer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tijan Meyer
WYMIAR
8,91 MB
NAZWA PLIKU
Dom. Cykl Fallen Crest. Tom 6.pdf
ISBN
6849567485467

OPIS

Gdy przyjaciele się odwracają, wrogowie wychodzą z ukrycia…Sam i Mason wreszcie mogą spędzić ze sobą więcej czasu. Po ostatnich starciach potrzebują chwili wytchnienia. Do Fallen Crest przybywa jednak największy wróg dziewczyny – jej biologiczna matka.Wakacyjna przerwa w niczym nie przypomina bajki. Mason musi odbyć staż w firmie ojca, aby zaliczyć semestr. Z kolei Sam próbuje odnaleźć się w miasteczku, które nie jest już takie samo jak kiedyś.Los stawia przed nimi nowe trudności do pokonania. Czy mają w sobie jeszcze wystarczająco dużo siły, aby zawalczyć o szczęście?____O autorceTijan swoją karierę z pisarstwem rozpoczęła stosunkowo późno. Jednak nie przeszkadza jej to tworzyć powieści, które kochają czytelniczki na całym świecie. Jest bestsellerową autorką „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Pisze przede wszystkim romanse, zarówno serie, jak i standalone’y. Prywatnie jest właścicielką cocker spaniela, którego kocha ponad wszystko, partnerką mężczyzny, od którego jest absolutnie uzależniona i pióroholiczką – ma niepohamowany apetyt na pisarstwo! Doskonale się składa, bo jej książki to must-read.

Tom 6 ma być wydana 11 marca 2020 (data wydania w Polsce). Pokazywaną datę można zmienić kliknąć w odpowiednią flagę.W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta. Ebook Dom.

Fallen Crest. Tom 7 autorstwa Tijan , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 35,49 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI