[OUTLET] Po drugiej stronie. Kolekcja Sezon na miłość. Tom 12 (wydanie pocketowe)

[OUTLET] Po drugiej stronie. Kolekcja Sezon na miłość. Tom 12 (wydanie pocketowe) - Diana Palmer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diana Palmer
WYMIAR
8,75 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Po drugiej stronie. Kolekcja Sezon na miłość. Tom 12 (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
4267115501316

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kilraven, agent CIA, wciąż nie może uporać się z bólem po stracie żony i córeczki, które zostały zamordowane.Przeniesiony do Jacobsville, małego miasteczka w Teksasie, poznaje śliczną Winnie Sinclair. Zauroczony próbuje walczyć z rodzącym się uczuciem. Nie jest to jednak łatwe, zwłaszcza że i on wywarł na Winnie duże wrażenie. Ich relacje jeszcze bardziej się komplikują, gdy okazuje się, że w teksańskim miasteczku można znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące niewyjaśnionego morderstwa bliskich Kilravena.W kolekcji "Sezon na miłość" ukaże się 40 powieści dla kobiet autorstwa Diany Palmer.

Tom 12 (wydanie pocketowe) Kilraven, agent CIA, wciąż nie może uporać się z bólem po stracie żony i córeczki, które zostały zamordowane. Sezon na miłość . Średnia ocena wszystkich książek w serii .

Wieloletnia współpraca tej marki z wieloma wybitnymi projektantami mody i wykonawcami pozwala na dopasowywanie oferty do stale zmieniającego się rynku i jej unowocześnianie z roku na rok. PO DRUGIEJ STRONIE outlet Filip traci dobrze płatną pracę i wraz z małżonką Dorotą postanawiają sprzedać cały dobytek swojego życia i wyjechać z dziećmi do większego miasta. Stawiają na oddaloną o niecałe 45 kilometrów Zieloną Górę i tam za wszystkie oszczędności kupują stary Miłość, przyjaźń i pasja… Już 1 czerwca TV Puls wyemituje premierowo turecką telenowelę „Sezon na miłość".

POWIĄZANE KSIĄŻKI