Oddycham, więc jestem

Oddycham, więc jestem - Joy Manne | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joy Manne
WYMIAR
3,39 MB
NAZWA PLIKU
Oddycham, więc jestem.pdf
ISBN
3816242154383

OPIS

Od zarania dziejów używano oddechu do rozwoju osobistego i duchowego. Wszelkie duchowe dyscypliny zawierały elementy Pracy z Oddechem, bez względu na to czy było to wyrażone bezpośrednio czy nie. Możemy robić z oddechem takie rzeczy, które przyniosą nam wielkie korzyści w każdej dziedzinie naszego życia. Możemy użyć oddechu do ugruntowania się, komunikowania, do panowania nad emocjami, redukowania bólu czy stresu, oczyszczania naszego pola energetycznego, do zestrojenia się z przewodnictwem i wejścia w nieograniczone zmienione stany świadomości. Możemy także używać go do zdobycia głębokiej wiedzy o sobie, zestrojenia się i rozumienia innych, do przekazywania i odbierania energii i wiele, wiele więcej! Ta książka oferuje wiele różnorodnych ćwiczeń do wypróbowania, samodzielnego lub z pomocą przyjaciela, które wprowadzą Cię na drogę mistrzostwa oddechu. Zanim dojdziesz do ostatniego rozdziału będziesz się zastanawiał jak w ogóle dotąd radziłeś sobie bez tej podstawowej wiedzy.

clock. Wednesday, April 11, 2018 at 6:30 PM - 7:30 PM UTC+02.

Poznaj Swój Oddech UNIKAT - 8381287844 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-08-12 - cena 99 zł Poznaj swój oddech a poznasz siebie - świadome oddychanie w codziennym życiu. Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry.

POWIĄZANE KSIĄŻKI