Jak uspokoić swoje myśli. Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas

Jak uspokoić swoje myśli. Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas - Sarah Knight | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Knight
WYMIAR
9,88 MB
NAZWA PLIKU
Jak uspokoić swoje myśli. Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas.pdf
ISBN
4561829165130

OPIS

Czy zdarza Wam się martwić rzeczami, które jeszcze nie nastąpiły? Albo takimi, które nie tylko jeszcze się nie wydarzyły, ale zapewne nigdy się nie wydarzą? Mózg podsuwa nam milion różnych scenariuszy, z których każdy następny jest coraz bardziej niepokojący. Zaczynamy się stresować i coraz trudniej nam zatrzymać gonitwę myśli. Autorka bestsellerowej i uznanej serii poradników, „antyguru” Sarah Knight uczy nas rozwiązywać problemy, zamiast pogarszać sytuację. Dostarcza wskazówek, sztuczek i technik, które pomogą zapanować nad stresem oraz przejść do likwidowania przyczyn, które go wywołały.

Pobierz Online. "Jak uspokoić swoje myśli" to praktyczny poradnik dla wszystkich, którzy martwią się na zapas. Znajdziesz w nim mnóstwo wskazówek i technik, które pomogą ci zapanować nad problemem.

Książka Jak uspokoić swoje myśli liczy 304 stron. Jej wymiary to 140x203.

POWIĄZANE KSIĄŻKI