Give Me 5 ;-) Ćwiczenia leksykalno-gramatyczne na poziomie podstawowym

Give Me 5 ;-) Ćwiczenia leksykalno-gramatyczne na poziomie podstawowym - Katarzyna Kmieć-Krzewniak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Kmieć-Krzewniak
WYMIAR
7,77 MB
NAZWA PLIKU
Give Me 5 ;-) Ćwiczenia leksykalno-gramatyczne na poziomie podstawowym.pdf
ISBN
3686635515062

OPIS

Zabłyśnij na sprawdzianach i konkursach!Naucz się podstawowego słownictwa i powtórz wybrane zagadnienia gramatyczne omawiane na lekcjach języka angielskiego, w szkołach językowych czy na zajęciach indywidualnych.Dzięki tej książce:• poznasz i skutecznie utrwalisz słownictwo, korzystając z banku przydatnych słówek i zwrotów,• sprawnie powtórzysz materiał przed sprawdzianem rozwiązując ciekawe ćwiczenia utrwalające wiedzę,• zrozumiesz ważne zagadnienia gramatyczne czytając praktyczne wskazówki językowe,• zmotywujesz się do regularnej nauki poprzez jasny układ podzielonych tematycznie rozdziałów,• nauka stanie się przyjemna i prosta dzięki wyjątkowym ilustracjom.Znajdziesz w niej tematy takie jak czas wolny, zakupy, podróże, świat wirtualny. Zostały one opracowane z naciskiem na jak najprostszy przekaz. Słownictwo poćwiczysz nie tylko rozwiązując zadania, ale też opisując przyjemne dla oka ilustracje.Książka została stworzona z myślą o uczniach w wieku 10-14 lat. Pomoże ona przygotować się do sprawdzianów i egzaminów, w tym również do egzaminu ósmoklasisty. Nauczycielom ułatwi zaplanowanie i opracowanie materiałów na zajęcia, a rodzicom pomoże we wspólnej nauce z dziećmi. Do nowego wydania książki, dla nauczycieli i rodziców, dołączony został również klucz odpowiedzi do pobrania z naszej strony.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Książka w kategorii Nauka języków.

Ćwiczenia leksykalno-gramatyczne na poziomie podstawowym Autor: Kmieć-Krzewniak Katarzyna Wydawnictwo: Preston Publishing Język wydania: polski, angielski Język oryginału: wielojęzyczny Ilość stron: 208 Numer wydania: I Data premiery: 2017-08-16 Rok wydania: 2017 Forma: książka Give me 5 ;-) Język angielski Ćwiczenia leksykalno-gramatyczne na poziomie podstawowym Preston Publishing Give me 5 /-) Język angielski. Ćwiczenia leksykalno-gramatyczne na poziomie podstawowym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI