Gaz do dechy

Gaz do dechy - Joe Hill | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joe Hill
WYMIAR
12,24 MB
NAZWA PLIKU
Gaz do dechy.pdf
ISBN
6591018854160

OPIS

KSIĄŻKA, KTÓRA ZNALAZŁA SIĘ W ŚCISŁEJ CZOŁÓWCE GOODREADS CHOICE AWARDS 2019.TRZYNAŚCIE HISTORII MISTRZA GROZY MŁODEGO POKOLENIA, KTÓRYPRZESUWA GRANICEGATUNKU NA NOWE TERYTORIA.DWA OPOWIADANIA NAPISANE WSPÓLNIE ZE STEPHENEM KINGIEM, m.in. W WYSOKIEJ TRAWIE, SFILMOWANE PRZEZNETFLIX.Wyjęci spod prawa motocykliści uciekający przez pustynię przed upiorną cysterną…Wizyta młodych ludzi w wesołym miasteczku, która wcale nie kończy się wesoło… Uchylone drzwi do świata cudów, które okazują się furtką dla namacalnego zła… Podróż pociągiem w niecodziennym towarzystwie… Media społecznościowe, które nikogo nie uratują przed zombi… Bibliotekarz dostarczający najświeższe lektury umarłym… I wreszcie lot, podczas którego ludzie nieakceptujący się nawzajem zaczynają ze sobą rozmawiać – nieco za późno.Od klasycznych horrorów, przez fantasy, S-F, thriller psychologiczny, po prozę obyczajową z silnym akcentem politycznym – różnorodność opowiadań w tym zbiorze jest niezwykła. Ale wszystkie dotykają najgłębszych ludzkich sekretów i wydobywają na światło dzienne nasze mroczne słabości i lęki.Okładki książek Joego Hilla zaprojektował uznany polski ilustrator – Dark Crayon!Ten zbiór udowadnia, że Joe Hill jest niezrównany w wymyślaniu szokujących finałów.„New York Times Book Review”Piewca codziennych lęków powraca z wybornymi złowrogimi opowieściami. To miniaturowe arcydzieła…„Kirkus Reviews”Chłodny realizm i surrealistyczna jazda bez trzymanki…Hill wypełnia każdą historię niesamowitymi zwrotami akcji, a przedstawiony świat dopracowuje w najdrobniejszych szczegółach… Jeżeli nie jesteś fanem Hilla, to po tej książce na pewno nim zostaniesz.„Library Journal"

Trzynaście historii mistrza grozy młodego pokolenia, który przesuwa granice gatunku na nowe terytoria. Gaz do dechy (Hit the Gas) to jedna z krótszych misji fabularnych gry Far Cry 5.Jest ona powiązana z Doliną Holland, czyli z regionem należącym do Johna Seeda. Zadaniem bohatera jest ... Do artykułu: Polska wciska gaz do dechy.

Wokalista AC/DC, zapalony kierowca i wielbiciel Gaz do dechy to trzynaście zróżnicowanych gatunkowo opowiadań - jeśli liczyliście na tomiszcze pełne wyłącznie grozy, możecie zostać zaskoczeni. Już pierwszy tekst, bardzo klasyczny w swojej formie, który to nadał tytuł całemu zbiorowi, zabiera nas w bardzo ponurą podróż, jaką gang motocyklistów odbywa po dokonaniu ... GAZ Do DECHY.

POWIĄZANE KSIĄŻKI