Eva i Adam. Koniec z dziewczynami

Eva i Adam. Koniec z dziewczynami - Mans Gahrton | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mans Gahrton
WYMIAR
12,44 MB
NAZWA PLIKU
Eva i Adam. Koniec z dziewczynami.pdf
ISBN
9052651902577

OPIS

Eva i Adam się pocałowali! Oczywiście tylko w zabawie – ale mieli wrażenie jakby zrobili to naprawdę.Wygląda jednak na to, że Eva ma teraz na głowie ważniejsze sprawy. Sebbe z ich klasy proponuje jej i Annice wspólny występ! Adam zgdadza się wesprzeć na zawodach kolegów ze swojego dawnego klubu, chociaż wie, że spotka tam Molly. Przecież już raz się przed nią wygłupił. Tylko dlaczego tak go to stresuje, skoro teraz liczy się tylko Eva?

Sebbe z ich klasy proponuje jej i Annice wspólny występ! Eva and adam koniec z dziewczynami - Mans Gahrton Książki \ Dla młodzieży \ Powieści, opowiadania od DEBIT w najlepszej cenie 21,51 zł - zamów już dziś w księgarni Matfel.pl! Eva i Adam się pocałowali! Oczywiście tylko w zabawie - ale mieli wrażenie jakby zrobili to naprawdę. W każdym razie Adam.

7,0 / 10 1 ocen 1 opinii . Wydawnictwo: Debit Cykl: Eva i Adam (tom 2) literatura dziecięca .

POWIĄZANE KSIĄŻKI