Świadectwo – Mit – Tajemnica. O Gustawie Herlingu-Grudzińskim

Świadectwo – Mit – Tajemnica. O Gustawie Herlingu-Grudzińskim - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,13 MB
NAZWA PLIKU
Świadectwo – Mit – Tajemnica. O Gustawie Herlingu-Grudzińskim.pdf
ISBN
5966147432676

OPIS

Tom jubileuszowy wydany z okazji Roku Gustawa Herlinga-Grudzińskiego zawiera zbiór esejów i artykułów naukowych odnoszących się do literackiego oraz publicystycznego dorobku pisarza. Przedstawiciele świata humanistyki ukazują jego życie i twórczość z perspektywy najnowszych badań. Ujęcia interpretacyjne zostały wzbogacone zarówno o świadectwa przyjaciół Herlinga, jak i głos samego twórcy.

O Gustawie Herlingu-Grudzińskim. Autor: praca zbiorowa; Wydawnictwo: Narodowe Centrum Kultury; Rok wydania: 2019 ISBN: 978-83-7982-375-8 EAN: 9788379823758 Strony: 348 ... Życie - Twórczość - Konteksty.

O Gustawie Herlingu-Grudzińskim . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tom jubileuszowy wydany z okazji Roku Gustawa Herlinga-Grudzińskiego zawiera zbiór esejów i artykułów naukowych odnoszących się do literackiego oraz publicystycznego dorobku pisarza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI