Strażak

Strażak - Joe Hill | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joe Hill
WYMIAR
7,17 MB
NAZWA PLIKU
Strażak.pdf
ISBN
1067331730350

OPIS

Nie odłożycie tej książki aż do ostatniej strony.George R.R. Martin, autor „Gry o tron”Apokaliptyczny thriller autora „Rogów” i „NOS4A2”, laureata Bram Stoker Award, British Fantasy Award i International Horror Guild.Mrożąca krew w żyłach powieść o pandemii, która może spopielić ludzkość, i o grupie bohaterów, którzy walczą o ocalenie. Na jej czele stoi zagadkowy mężczyzna, znany jako STRAŻAK.Nikt nie wie, kiedy i jak się to zaczęło. Przez kraj przetacza się nieznana dotąd plaga, połykając kolejne miasta: Boston, Detroit, Seattle… Draco incendia trichophyton, nazywane „smoczą łuską”, to śmiercionośne, błyskawicznie rozprzestrzeniające się zarodniki. Najpierw malują na ciałach ludzi ogniste „tatuaże”, a potem zamieniają swoje ofiary w żywe pochodnie.Trudno sobie wyobrazić gorszy moment na ciążę, ale Harper Grayson, która spodziewa się dziecka, zamierza je urodzić. Jest pielęgniarką, która widziała zarażone matki rodzące zdrowe dzieci i ma nadzieję, że i jej się to uda. Najpierw musi jednak przeżyć i umknąć przed Szwadronami Kremacyjnymi ścigającymi zainfekowanych.Jeśli ktoś może jej w tym pomóc, to tylko tajemniczy mężczyzna, który już raz uratował jej życie: STRAŻAK.Okładki książek Joego Hilla zaprojektował uznany polski ilustrator – Dark Crayon!„Władca much” dla pokolenia Twittera.Joanne Harris, autorka „Czekolady”Świetny thriller z elementami nadprzyrodzonymi. Niesamowita, porywająca epopeja o odwadze i miłości, osadzona w rzeczywistym i przerażającym świecie po apokalipsie, w którym cała nadzieja leży w najprostszych gestach.„Publlishers Weekly”

[dostęp 2 grudnia 2012] 2. Strażak otrzymuje bezpłatne wyżywienie podczas ćwiczeń, szkoleń i długotrwałych akcji ratowniczych.

Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. z o.o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI