Robię sobie remont. Podstawowe wykończenia i naprawy w domu. Dziewczyński poradnik

Robię sobie remont. Podstawowe wykończenia i naprawy w domu. Dziewczyński poradnik - Barbara Janisch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Janisch
WYMIAR
8,24 MB
NAZWA PLIKU
Robię sobie remont. Podstawowe wykończenia i naprawy w domu. Dziewczyński poradnik.pdf
ISBN
4042269113875

OPIS

Wobec konieczności zreperowania spłuczki, płeć nie ma znaczenia.Kobiety też mogą posługiwać się wiertarką, zawieszać lampy, skręcać regały, tapetować mieszkanie, a nawet przyklejać płytki w łazience. Szczególnie jeśli mają przed sobą ten wyjątkowy, ilustrowany poradnik. Jego autorki krok po kroku pokazują swoim czytelniczkom, jak wykonać podstawowe naprawy w domu, tłumaczą, jak prawidłowo wiercić, wbijać gwoździe i piłować oraz doradzają, jak wyposażyć skrzynkę z narzędziami. Piszą o tym najprościej jak się da i zachęcają wszystkie panie do czerpania radości z samodzielnego majsterkowania.

Barbara Janisch, Joanna Kubiakowska, Katharina Mahrenholtz. Format ebooka: PDF Format PDF czytaj.

Dziewczyński poradnik autorstwa Kubiakowska Joanna, Janisch Barbara, Mahrenholtz Katharina, Parisi Dawn , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 44,99 zł . Przeczytaj recenzję Robię sobie remont.

POWIĄZANE KSIĄŻKI