Pulpet i Prudencja dzieci Pompona. Smocze pogotowie ratunkowe

Pulpet i Prudencja dzieci Pompona. Smocze pogotowie ratunkowe - Joanna Olech | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Olech
WYMIAR
10,15 MB
NAZWA PLIKU
Pulpet i Prudencja dzieci Pompona. Smocze pogotowie ratunkowe.pdf
ISBN
7320416915611

OPIS

Dzieci Pompona – pyskate, zielone bliźniaki mieszkające w Smoczej Jamie pod Wawelem – nie mają łatwo. W Krakowie są celebrytami – turyści chcą pstryknąć sobie z nimi selfie, a w szkole wciąż przenoszone są z klasy do klasy, bo zbyt szybko dojrzewają. Marzą, by poznać innego smoka, który ich zrozumie. Nawiązują więc kontakt z profesorem Ciurlescu z Rumunii i wyruszają w podróż w Karpaty, gdzie podobno widywano tajemnicze gady.Czy Pulpet i Prudencja odnajdą tam swoich smoczych pobratymców?

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

W Krakowie są celebrytami - turyści chcą pstryknąć sobie z nimi selfie, a w szkole wciąż przenoszone są z klasy do klasy, bo zbyt szybko dojrzewają. Marzą, by poznać innego smoka, który ich zrozumie. Pulpet i Prudencja dzieci Pompona Smocze pogotowie ratunkowe Joanna Olech.

POWIĄZANE KSIĄŻKI