[OUTLET] Pasztet z duszami

[OUTLET] Pasztet z duszami - Maciej Fortuna | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Fortuna
WYMIAR
5,66 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Pasztet z duszami.pdf
ISBN
9678609499034

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Zbrodnia, ofiara, śledztwo. przenikanie się nieświadomości z tym, co wkrótce stanie sie oczywiste dla kółka melomanów... Debiut powieściowy autora.

Oto w Kurorcie Złamanej Sosny, gdzie wypoczywa towarzystwo zmanierowanych arystokratów, ktoś dokonuje brutalnego morderstwa. Przybyli na miejsce inspektorzy rozpoczynają...

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pasztet z duszami | Maciej Fortuna | Zielona Sowa. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Zbrodnia, ofiara, śledztwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI