Nareszcie wolna! Historia uwolnienia skazanej na śmierć chrześcijanki z Pakistanu

Nareszcie wolna! Historia uwolnienia skazanej na śmierć chrześcijanki z Pakistanu - Anne-Isabelle Tollet | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne-Isabelle Tollet
WYMIAR
6,89 MB
NAZWA PLIKU
Nareszcie wolna! Historia uwolnienia skazanej na śmierć chrześcijanki z Pakistanu.pdf
ISBN
1642537952940

OPIS

Historia kobiety, która poruszyła światNie pragnęła tego za wszelką cenę. Każdego dnia była gotowa na wszystko. Nie porzuciła wiary i własnych przekonań. Wybrała śmierć. A jednak – została ocalona. Nareszcie.W jej obronie stanął niemal cały świat. Zapomniały o niej rządy wielkich mocarstw czy wpływowi miliarderzy, ale pamiętało tysiące zwykłych ludzi, którzy z determinacją wołali: uwolnić Asię Bibi. I wstrzymując oddech, każdego dnia śledzili kolejne informacje na jej temat. Jak wyglądała najważniejsza walka jej życia? Czy jest już bezpieczna, czy nadal musi martwić się o przetrwanie swoje i bliskich?Asia Bibi, której życie stało się wołaniem w obronie chrześcijan okrutnie prześladowanych w wielu krajach świata, po raz pierwszy szczerze opowiada o tym, w jaki sposób udało jej się dokonać niemożliwego: przekroczyć próg pakistańskiej celi śmierci i odzyskać wolność.

Każdego dnia była gotowa na wszystko. Nie porzuciła wiary i własnych przekonań.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Historia kobiety, która poruszyła świat Nie pragnęła tego za wszelką cenę. Każdego dnia była gotowa na wszystko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI