Metoda Montessori. Naucz mnie to robić samodzielnie (wydanie drugie)

Metoda Montessori. Naucz mnie to robić samodzielnie (wydanie drugie) - Charlotte Poussin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charlotte Poussin
WYMIAR
12,38 MB
NAZWA PLIKU
Metoda Montessori. Naucz mnie to robić samodzielnie (wydanie drugie).pdf
ISBN
3117053010616

OPIS

Pedagogika Montessori pozwala dziecku osiągnąć pewność siebie i samodzielność, a także daje mu możliwość wyboru aktywności i rozwijania się we własnym tempie. Kładzie nacisk na to, aby nie traktować dziecka jako przyszłego dorosłego, którego się modeluje, ale jako pełnoprawną osobę, której się towarzyszy i którą darzy się głębokim szacunkiem. Dorosłym – rodzicom i nauczycielom – pomaga życzliwie, dyskretnie, ale z pełnym zaangażowaniem towarzyszyć dziecku na drodze rozwoju.Autorką książki jest Charlotte Poussin, nauczycielka pracująca metodą Montessori, od 2000 roku posiadająca dyplom Międzynarodowego Stowarzyszenia Montessori. Pracowała w Argentynie, Brazylii, Francji i Kanadzie. Kierowała szkołą Montessori. Jest autorką książki Montessori od narodzin do trzeciego roku życia oraz wielu zestawów pedagogicznych. Mama pięciorga dzieci, które wychowuje metodą Montessori.

Naucz mnie robić to samodzielnie; Metoda Montessori. Naucz mnie robić to samodzielnie .

Naucz mnie to robić samodzielnie (wydanie drugie) autorstwa Charlotte Poussin Darmowa wysyłka Super cena 24.49 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Kiedy premiera Metoda Montessori. Naucz mnie robić to samodzielnie? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI