Książka o Mistrzu

Książka o Mistrzu - Leszek Czarnota | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Czarnota
WYMIAR
7,27 MB
NAZWA PLIKU
Książka o Mistrzu.pdf
ISBN
2015039572994

OPIS

Leszek Czarnota, w młodości aktor Pantomimy Henryka Tomaszewskiego, ożywił przeszłość i opowiedział dzieje tego niezwykłego teatru w jego początkowym okresie, kiedy to zespół pełen zapału, wpatrzony w Henryka, starał się realizować jego pomysły, które wzbudzały ogromne zainteresowanie publiczności w Polsce i na świecie. Autor przedstawił także ćwiczenia pantomimiczne, które stanowiły stały element pracy w Wrocławskim Teatrze Pantomimy, a były nazywane polską szkołą, wymyśloną i opracowaną przez Tomaszewskiego.Napisana żywym językiem, iskrząca się humorem i bogata w anegdoty opowieść o Mistrzu to lektura, która powinna zainteresować nie tylko miłośników teatru.

Rabaty do -50% Odbiór za 0 zł w Białymstoku i Warszawie trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone monografią Leszka Czarnoty "Książka o Mistrzu" Przejdź do strony z konkursem. Nadesłane przez: zdolnabestia Opublikowane przez: pionas.

zobacz opis. Opowieść o kocie, mistrzu zen - opis produktu: Opowieść o kocie, mistrzu zen to książka dla buddystów i kociarzy, dla buddystów-kociarzy oraz dla wszystkich zmęczonych życiem w dobie późnego kapitalizmu. Jej bohaterem jest Koyabashi, który wraz ze swym uczniem Tanedą wędruje do świątyni w Edo (dawna nazwa Tokio), po drodze objaśniając mu w przystępny i zabawny sposób ... Janusz Kulig, trzykrotny mistrz Polski, wicemistrz Europy, dwukrotny wicemistrz Europy Centralnej i mistrz Słowacji, takim pamiętają go fani.

POWIĄZANE KSIĄŻKI