Ja, Kosmo

Ja, Kosmo - Carlie Sorosiak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carlie Sorosiak
WYMIAR
12,98 MB
NAZWA PLIKU
Ja, Kosmo.pdf
ISBN
4217442287521

OPIS

Kosmo to wyjątkowy pies rasy golden retriever. Od 10 lat mieszka w rodzinie, w której wszystko układa się idealnie. Życie psa toczy się wokół zabaw, na przykład aportowania piłki tenisowej, darcia papieru toaletowego na strzępy czy obwąchiwaniu gęsich kup. Któregoś dnia coś zaczyna się zmieniać. W domu coraz częściej słychać podniesiony głos, a tata, głowa rodziny, zaczął sypiać na kanapie. Widmo bardzo trudnego wydarzenia na „r” zaczyna dominować nad rodziną. Kosmo chce temu zaradzić i jest przekonany, że wie, jak to zrobić. Czy sprytnemu psiakowi uda się uratować rodzinę?

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Ja, Kosmo Książka już od 16,99 zł - od 16,99 zł, porównanie cen w 24 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kosmo to wyjątkowy pies rasy golden retriever.

292 likes · 12 talking about this. "Ja, Kosmos" to projekt artystyczny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI