Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta?

Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta? - André Rodrigues | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
André Rodrigues
WYMIAR
11,75 MB
NAZWA PLIKU
Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta?.pdf
ISBN
6108429928518

OPIS

Lew postanowił wykorzystać całą wodę z rzeki do napełnienia swojego basenu. Uważa, że wszystko mu wolno, bo jest królem zwierząt i rządzi. Zwierzęta się buntują. Bo właściwie, kto zdecydował, że lew jest królem? Postanawiają wybrać władcę w demokratycznym głosowaniu. Aż czterech kandydatów pretenduje do tronu: małpa, wąż, leniwiec i lew. Wszyscy muszą przekonać do siebie wyborców i sporo się nauczyć na temat samych wyborów. W jaki sposób się głosuje? Co to jest wiec przedwyborczy i wyborcze obietnice? Jak liczyć głosy i do czego służy urna? Każdy z kandydatów mnóstwo obiecuje wyborcom w zamian za ich głosy. Czy wiadomo, kto zwycięży?

Tytuł: ,,Głosuj na prezydenta!Kogo wybiorą zwierzęta?" Twórcy: André Rodrigues, Larissa Ribeiro, Paula Desgualdo, Pedro Markun Wydawnictwo: Dwukropek Rok wydania: 2020 Objętość: chudzina Dla kogo: dla tych co sami jeszcze nie czytają, ale dużo już rozumieją, dla samodzielnych w czytaniu Wydawnictwo Dwukropek zaproponowało w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom czytanie książki „Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta?", którym dołączyli do akcji pod hasłem: Cała Polska czyta dzieciom… o zwierzętach. Ta książka idealnie wpisuje się w temat i czas.

Uważa, że wszystko mu wolno, bo jest królem zwierząt i rządzi. Zwierzęta się buntują.

POWIĄZANE KSIĄŻKI