Zabawne i zbawienne

Zabawne i zbawienne - Adam Kaczanowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Kaczanowski
WYMIAR
9,55 MB
NAZWA PLIKU
Zabawne i zbawienne.pdf
ISBN
4890265098647

OPIS

W tym tomie nic nie jest takie, jak się wydaje. Wiersze wyłaniają się tu z prozy, ta z kolei przebiera się w esej, a życie, które wyglądało na komedię, zastyga w udawany dramat. Śmiech nie jest śmiechem, lecz grymasem rozpaczy. Joker może być każdą kartą: śmieszną blotką i poważnym asem. Poważno-śmieszne są też rozrywki fundowane przez Kaczanowskiego: jedni bohaterowie przy zabijaniu os bawią się w zbawianie związku, a drudzy – uwięzieni na placu zabaw – jedyne wyjście widzą w skoku z piątego piętra biurowca. Najczulsza, a zarazem najbrutalniejsza książka laureata Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius 2019.

Joker może być każdą kartą: śmieszną blotką i poważnym asem. Poważno-śmieszne są też rozrywki fundowane przez Kaczanowskiego: jedni bohaterowie ... Informacje o ZABAWNE I ZBAWIENNE - 8882519452 w archiwum Allegro.

Nie przypominam sobie, kogo wtedy chciałem zabić. Książka Zabawne i zbawienne autorstwa Kaczanowski Adam , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,99 zł . Przeczytaj recenzję Zabawne i zbawienne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI