Przejdź przez wodę, krocz przez ogień. Czarna trylogia. Tom 1

Przejdź przez wodę, krocz przez ogień. Czarna trylogia. Tom 1 - Christian Unge | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christian Unge
WYMIAR
4,87 MB
NAZWA PLIKU
Przejdź przez wodę, krocz przez ogień. Czarna trylogia. Tom 1.pdf
ISBN
1848904934269

OPIS

Pierwsza część czarnej trylogii z Teklą Berg w roli głównejZło jest jak piąty żywioł…Tekla Berg jest lekarzem w sztokholmskim szpitalu. Odważna, niekiedy kontrowersyjna w metodach leczenia, doskonale radzi sobie w pracy pod presją. Nie boi się podejmować śmiałych decyzji, mimo że te mogą potencjalnie zagrozić jej karierze. Tekla ma też dwie tajemnice - nękającą ją fotograficzną pamięć, którą kontroluje starannie wymierzanymi dawkami amfetaminy, i ukochanego brata, który zaginął i nikt nie potrafi tego wyjaśnić.Gdy w mieście wybucha budynek mieszkalny, Tekla dociera na miejsce katastrofy jako jedna z pierwszych. Prawdopodobnie był to atak terrorystyczny. Rannym, któremu pomaga lekarka, jest mężczyzna z rozległymi poparzeniami ciała i twarzy. Być może to jeden z terrorystów. Jednak nie to najbardziej niepokoi Teklę. Mężczyzna wydaje się dziwnie znajomy i wywołuje lawinę najgorszych wspomnień.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Książka Przejdź przez wodę, krocz przez ogień.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. „Przejdź przez wodę, krocz przez ogień" to thriller, w którym wiele się dzieje. Nie zapada jednak w pamięć, a bohaterowie nie wzbudzają sympatii, choć są charyzmatyczni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI