[OUTLET] Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej. Komentarz

[OUTLET] Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej. Komentarz - Andrzej Powałowski (red.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Powałowski (red.)
WYMIAR
12,43 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej. Komentarz.pdf
ISBN
8810139091566

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Komentarz dotyczy zagadnień unormowanych przepisami ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, obejmuje zatem kwestię zasad podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej, ewidencjonowania, koncesjonowania i regulowania tej działalności, kontroli przedsiębiorcy, oddziałów i przedstawicielstw przedsiębiorców zagranicznych oraz mikro-, małych i średnich przedsiębiorców.

646), które zastąpiło dotychczasową ustawę. Art. 2a.

Zamówienia można składać przez internet. Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej, w ciągu 14 lat jej obowiązywania, była wielokrotnie nowelizowana. Ostatnia z nowelizacji weszła w życie w roku 2018, na niedługo przed zmianą prawa i wejściem w życie ustawy z 6 marca 2018 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI