Nieodpowiednia dziewczyna

Nieodpowiednia dziewczyna - J. Harrow | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
J. Harrow
WYMIAR
7,39 MB
NAZWA PLIKU
Nieodpowiednia dziewczyna.pdf
ISBN
5988900178814

OPIS

Gdy cały świat jest przeciwko, a serce i rozum nie współgrają, może wydarzyć się wszystko...Eve to młoda, zdolna tatuażystka. Stroni od mężczyzn i nie wierzy w miłość. Natura buntowniczki i skóra pokryta tatuażami sprawiają, że ludzie oceniają ją dość jednoznacznie.Daniel to jej kompletne przeciwieństwo – wychowany w kochającej rodzinie, dobrze wykształcony, szarmancki. Zawsze wie, jak się zachować... do czasu, gdy spotyka Eve. Zjawia się w jej salonie razem z Alice, swoją dziewczyną, z zamiarem zrobienia sobie miłosnych pamiątek na skórze. Od pierwszej chwili ulega niespodziewanej fascynacji młodą tatuażystką i wbrew rozsądkowi postanawia poznać ją bliżej. Nie ma pojęcia, że ich drogi przecięły się już wcześniej...

Harrow , 26,96 zł, Gdy cały świat jest przeciwko, a serce i rozum nie współgrają, może wydarzyć się wszystko... Eve to młoda, zdolna tatuażystka. J.

Harrow J. (okładka miękka) Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka: Liczba stron: 328: Serie: Nieodpowiednia dziewczyna-19%. EBook Nieodpowiednia dziewczyna - mobi, epub / J.

POWIĄZANE KSIĄŻKI