Karma. Odważne i romantyczne

Karma. Odważne i romantyczne - Malwina Chojnacka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Malwina Chojnacka
WYMIAR
12,79 MB
NAZWA PLIKU
Karma. Odważne i romantyczne.pdf
ISBN
1447803436456

OPIS

Dwanaście miesięcy, trzy przyjaciółki i jedno miejsce, które łączy: kawiarnia Karma. Do niej zawsze się wraca!Znajdujące się na życiowym zakręcie Wiktoria, Justyna i Ola założyły Karmę - kawiarnię przyjazną psom. Ten szalony pomysł pociągnął za sobą inne odważne życiowe decyzje. Jak poradzi sobie Ola po bolesnym rozstaniu z mężem? Czy Justyna, prowadząc prywatne śledztwo, odnajdzie człowieka, który katuje bezdomne psy? Co pomoże Wiktorii zapomnieć o ciężkiej chorobie?Odważne i romantyczne to pierwszy tom serii o prawdziwej przyjaźni i sile miłości - do siebie, ludzi i zwierząt. Zapraszamy w gościnne progi Karmy!

Odważne i romantyczne Malwina Chojnacka. Wydawnictwo: Książnica Data wydania: 2020-02-12 Kategoria: Obyczajowe ISBN: 9788324583935 Liczba stron: 416 Tytuł oryginału: Karma.

Do tego nie ma tu miejsca na nudę. Wraz z jedną z bohaterek bawimy się w detektywa i próbujemy rozwikłać zagadkę kryminalną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI