Idealne dziecko

Idealne dziecko - Lucinda Berry | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucinda Berry
WYMIAR
12,61 MB
NAZWA PLIKU
Idealne dziecko.pdf
ISBN
7693127684006

OPIS

Dlaczego wszechświat pozwala mieć dzieci ludziom, którzy je krzywdzą? Dlaczego nie daje ich ludziom takim jak ja, którzy ich pragną?Christopher i Hannah wiodą szczęśliwe i spokojne życie – on jest chirurgiem, ona pielęgniarką. Brakuje im tylko dziecka. Kiedy do szpitala trafia Janie, porzucona sześciolatka, Christopher od razu nawiązuje z nią kontakt i przekonuje Hannah, żeby wzięli ją do domu jako własną córkę.Ale Janie nie jest zwykłym dzieckiem.Marzenie o szczęśliwej rodzinie staje się coraz bardziej odległe.Czy tajemnicza przeszłość dziewczynki może doprowadzić wszystkich do niewyobrażalnych czynów, których konsekwencje będą tragiczne w skutkach...?Myśleli, że to porzucone dziecko, ale rany na jej ciele opowiedziały o wiele straszniejszą historię.

Ahh co to była za książka. Świetna! Niesamowity thriller trzymający w napięciu do ostatnich stron.

Jej ... kalkulator BMI dla dzieci - najlepiej by właśnie na nie był sprofilowany, bo wtedy uwzględnia także wiek, który w tym przypadku jest bardzo istotny. co więcej, po kliknięciu "oblicz" podaje nie tylko samo BMI, ale też informację o tym, na jakim dziecko jest centylu; siatki centylowe - możemy spotkać siatki 2 rodzajów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI