Gwiazda szeryfa

Gwiazda szeryfa - Aleksandra Borowiec | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Borowiec
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Gwiazda szeryfa.pdf
ISBN
8183073351676

OPIS

Zło czai się bliżej, niż myśliszPierwsze powojenne miesiące. Do Olsztynka na Mazurach przybywa Stefan Malewski służący w szeregach Milicji Obywatelskiej. Rzeczywistość, jaką zastaje, to bandy, Wehrmacht, panoszący się wszędzie Sowieci. A jakby i tego było mało, to jeszcze... makabrycznie okaleczone zwłoki, porzucone w lesie w pobliżu miasteczka. Można by je uznać za dzieło dzikich zwierząt, gdyby nie to, że po miesiącu zostaje znalezione następne, identycznie okaleczone ciało.Cały Olsztynek jest jak jedna beczka prochu, wystarczy iskra, by podpalić lont. Panika może wybuchnąć w każdej chwili. Trzeba jak najszybciej znaleźć winnego. Kto mógł dopuścić się takiej zbrodni? Hitlerowcy? Rosjanie? A może to dzieło szaleńca? Milicja rozpoczyna śledztwo, a raczej rozpoczyna je sam Malewski, który jako jedyny dąży do poznania prawdy.Samotny szeryf rusza zatem na łowy. Nie ma jednak pojęcia, jak trudne zadanie go czeka. Jego współpracownicy ukrywają przed nim więcej, niż mogłoby się wydawać. W mazurskich lasach na dobre zalęgły się siły, na które pistolet, nóż i gołe pięści to stanowczo zbyt mało...

Trudny powrót do "normalności" i próby zmierzenia się, szczególnie nowych mieszkańców, z prozą tego nowego, aczkolwiek niekoniecznie łatwego i pięknego życia, są tłem dla serii dziwnych, z pozoru niezwiązanych ze sobą morderstw. John, grał szeryfa w "Rio Braw" ★★★ ALTAIR: gwiazda w gwiazdozbiorze Orła w krzyżówce 0005. Krzyżówka ★★★★ METEOR: spadająca gwiazda w krzyżówce Panorama dnia 2020-01-26 ★★ OBIEKT: astronomiczny to np.

Scenariusz filmu został nominowany do Oscara.. Opis fabuły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI