Diagnoza ryzyka samobójstwa

Diagnoza ryzyka samobójstwa - Jarosław Stukan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Stukan
WYMIAR
10,40 MB
NAZWA PLIKU
Diagnoza ryzyka samobójstwa.pdf
ISBN
9942285506895

OPIS

Niniejsza książka jest pierwszą w historii światowej suicydologii pracą, która podsumowuje czynniki ryzyka samobójstwa we wszystkich zaburzeniach psychicznych sklasyfikowanych w ICD-10 i DSM-IV i nadaje im określoną wagę prognostyczną. Znajduje się w niej również opis ryzyka w poszczególnych trudnościach psychospołecznych, w kontekście specyficznej osobowości i w innych problemach, które korelują ze zwiększonym zagrożeniem.

Podsumowanie 155 Piśmiennictwo 156 ROZDZIAŁ 14. DIAGNOZA NASTOLATKA PO PRÓBIE SAMOBÓJCZEJ I ZAPLANOWANIE INTERWENCJI - Agnieszka Gmitrowicz 157 14.1. Diagnoza czynników ryzyka oraz czynników chroniących 1.4.

Znajduje się w niej również opis ryzyka w poszczególnych trudnościach psychospołecznych, w kontekście specyficznej ... Diagnoza ryzyka samobójstwa (Jarosław Stukan). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Diagnoza ryzyka samobójstwa Diagnoza ryzyka samobójstwa Jarosław Stukan ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI