Cera tłusta to nie problem. Poradnik kosmetyczny

Cera tłusta to nie problem. Poradnik kosmetyczny - AnnaKołodziejczak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
AnnaKołodziejczak
WYMIAR
10,34 MB
NAZWA PLIKU
Cera tłusta to nie problem. Poradnik kosmetyczny.pdf
ISBN
1233317928418

OPIS

W poradniku znajdziemy programy alternatywnej pielęgnacji cery opracowane przez specjalistów, z wykorzystaniem właściwości składników naturalnych, m.in. sproszkowanych ziół, glinek i wód aromatycznych.

Cera tłuste i trądzikowe są zwykle dość trudne w pielęgnacji i mogą przysparzać problemów. Cera tłusta to nie problem już od 9,30 zł - od 9,30 zł, porównanie cen w 13 sklepach. Zobacz inne Zdrowie i diety, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Cera tłusta to nie problem.

Autorki podają receptury na łatwe w wykonaniu i skuteczne po zastosowaniu maseczki, peelingi i lotiony. Książka krok po kroku wprowadza w świat kosmetyki domowej i naturalnej. Cera tłusta to nie problem Poradnik kosmetyczny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI