Wesoły Ryjek i wiosna

Wesoły Ryjek i wiosna - Wojciech Widłak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Widłak
WYMIAR
8,58 MB
NAZWA PLIKU
Wesoły Ryjek i wiosna.pdf
ISBN
7240472753089

OPIS

Wraz z biegiem miesięcy poznajemy z Wesołym Ryjkiem kolejną, ostatnią już porę roku. Wiosna to czas budzenia się przyrody do życia po zimie, pojawiania się pachnących kwiatów na drzewach, młodych liści i wyższych temperatur. Zabawne opowieści Wojciecha Widłaka oraz ciepłe ilustracje Agnieszki Żelewskiej idealnie wpisują się w tę kolorową porę. Bystry prosiaczek pójdzie na spacer, pobawi się z tatą na świeżym powietrzu, a także będzie poznawał cuda natury razem z rodzicami i swoim najlepszym przyjacielem – żółwiem przytulanką.

Agnieszka Żelewska (Ilustr.) Wydawnictwo: Media Rodzina. od 3 do 5 lat.

Dzięki temu namówimy na lekturę każdego małego niecierpliwca, a z drugiej strony niemała objętość zadowoli też małe książkowe moliki. Książką zainteresują się już młodsze przedszkolaki, ale obyczajowe przygody mogą towarzyszyć też dzieciom zaczynającym ... „Wesoły Ryjek i wiosna" ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI