Uniwersytet malucha. Fizyka jądrowa dla maluchów

Uniwersytet malucha. Fizyka jądrowa dla maluchów - Chris Ferrie | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chris Ferrie
WYMIAR
9,24 MB
NAZWA PLIKU
Uniwersytet malucha. Fizyka jądrowa dla maluchów.pdf
ISBN
6453608547083

OPIS

Proste wyjaśnienia trudnych zagadnień dla przyszłego geniusza!„Fizyka jądrowa dla maluchów” to kolorowe i przystępne wyjaśnienie podstawowych praw rządzących fizyką jądrową. Maluchy (i dorośli!) poznają sekrety jądra atomów: dowiedzą się jakie relacje łączą protony i neutrony i w jaki sposób jadro atomu uwalnia energię!Chris Ferrie jest nagradzanym fizykiem i ojcem czwórki przyszłych naukowców. Jego zdaniem żadne dziecko nie jest za małe, żeby wprowadzić je w cudowny świat nauki.Cara Florance jest biochemiczką i matką z doświadczeniem w astrobiologii, robieniu waty cukrowej i dekontaminacji radiacyjnej.

Maluchy (i dorośli!) poznają sekrety jądra ... Uniwersytet Malucha. Naukowa seria książek dla dzieci.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Proste wyjaśnienia trudnych zagadnień dla przyszłego geniusza! „Fizyka jądrowa dla maluchów" to kolorowe i przystępne wyjaśnienie podstawowych praw rządzących fizyką jądrową. Maluchy (i dorośli!) poznają sekrety jądra atomów: dowiedzą się jakie relacje Uniwersytet malucha.

POWIĄZANE KSIĄŻKI