Tylko ty

Tylko ty - Ninni Schulman | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ninni Schulman
WYMIAR
12,98 MB
NAZWA PLIKU
Tylko ty.pdf
ISBN
9896128942104

OPIS

Klaustrofobiczny thriller o samotności i miłości, o zależności i obsesji.Pal pracuje przy bramkach wejściowych do sztokholmskiego metra. Po kilku mrocznych latach wreszcie jest gotowy, by kogoś pokochać.Iris jest graficzką i pracuje jako freelancerka. Ona także ma za sobą trudne przeżycia i marzy o tym, by spotkać kogoś, kto pokocha ją bez względu na wszystko.Los łączy ich ze sobą i pozwala znaleźć dokładnie to, czego szukają. Para spędza ze sobą coraz więcej czasu, szybko wchodząc w pełen pasji związek, w którym nie ma miejsca na nikogo więcej. Po jakimś czasie przyjaciele Pal i Iris zaczynają się zastanawiać, czy wszystko u nich w porządku.Ale czy związek jak z bajki może w ogóle nie być w porządku? A może ta bajka to jednak kurs na katastrofę?

Są kłamstwa i kryzys w małżeństwie. Jest samotne macierzyństwo na własne życzenie. Tylko Ty Tylko Ty Tylko Ty Tylko Ty Wierzysz wciąż z całych sił, Że nie świt to a gwiezdny pył I że w porę się nam zdarzyła ta miłość Ty Ty Ty Wiem, że obok jesteś tuż Choćby siedem gór i morz Chociaż głos w słuchawce drży Jesteś Ty, tylko Ty Z nieba sfruwa wielki wóz Bo chcesz, żeby piosnkę zwiózł Tę piosenkę z ... Playboys - Tylko Ty - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon.

7,4 / 10 1596 ocen 173 opinii . Wydawnictwo: Amber Cykl: Falling (tom 1) literatura obyczajowa, romans .

POWIĄZANE KSIĄŻKI