Supercepcja. Sekret ulicy Ciemnej

Supercepcja. Sekret ulicy Ciemnej - Katarzyna Gacek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Gacek
WYMIAR
8,99 MB
NAZWA PLIKU
Supercepcja. Sekret ulicy Ciemnej.pdf
ISBN
1209605620744

OPIS

Julka, Klara, Tymon, Zosia i Janek muszą uratować Fionę, ukochaną buldożkę pana Zacharego, która zaginęła w tajemniczy sposób wraz z innymi suczkami z okolicy. Trafiają też na trop niebezpiecznego mężczyzny z blizną, a wokół ich szkół krąży podejrzana czarna furgonetka. Ekipa bezwzględnych naukowców śledzi każdy krok nastolatków i wprowadza w życie swój podły plan.Robi się naprawdę niebezpiecznie!Zwyczajne nastolatki z niezwykłymi zdolnościami:? doskonały wzrok,? perfekcyjny słuch,? superczuły dotyk,? idealny smak? niezawodny węch.Czy nadzwyczajne umiejętności wystarczą, żeby uniknąć katastrofy?Co czai się na ulicy Ciemnej? Przekonaj się, czy niezwykłym bohaterom uda się rozwiązać tajemnicę, zanim będzie za późno…A co dzieje się w twoim życiu, kiedy rodzice nie patrzą?Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Sekret ulicy Ciemnej - Julka, Klara, Tymon, Zosia i Janek muszą uratować Fionę, ukochaną buldożkę pana Zacharego, która zaginęła w tajemniczy sposób wraz z innymi suczkami z okolicy. Trafiają też na trop niebezpiecznego mężczyzny z blizną, a wokół ich szkół krąży podejrzana czarna furgonetka.

Sekret ulicy Ciemnej autorstwa Gacek Katarzyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 28,38 zł . Przeczytaj recenzję Supercepcja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI