Psychologia dla liderów

Psychologia dla liderów - Zenon Waldemar Dudek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zenon Waldemar Dudek
WYMIAR
4,96 MB
NAZWA PLIKU
Psychologia dla liderów.pdf
ISBN
5481876834325

OPIS

Świat opanowany przez technologie potrzebuje liderów, menedżerów, ekspertów, którzy potrafią słuchać, obserwować, myśleć i uczyć się odpowiedzi na nowe wyzwania. Potrzebuje liderów z intuicją oraz z empatią, podstawowym składnikiem inteligencji emocjonalnej. I tym zajmuje się psychologia, czyli „nauka o duszy”. Jej rosnącą rolę wyraża teza: „Czas na psychologię lidera w biznesie!”.Rozmowy ukazują niekiedy biznes, a zwłaszcza korporacje i ambicje liderów, w krzywym zwierciadle. Jest to obraz krytyczny, ale poszukujący optymistycznych rozwiązań. Biznes staje się ważną częścią kultury, a psychologia ma pomóc przedsiębiorcom stworzyć lepszą wersję kultury biznesowej, na miarę ambicji i na miarę możliwości, jakie się przed nami otwierają.Z Wprowadzenia

Potrzebuje liderów z intuicją oraz z empatią, podstawowym składnikiem ... > Psychologia dla liderów. O studiach Rekrutacja Program studiów Plan zjazdów Wykładowcy Materiały dla słuchaczy.

Zenon Waldemar Dudek ISBN:9788361538967 - Książki - Nauki społeczne, humanistyczne, ekonomiczne - Psychologia. Psychoterapia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI