Pekin. Udane wakacje

Pekin. Udane wakacje - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
Pekin. Udane wakacje.pdf
ISBN
5995000494859

OPIS

Pekin to ekonomiczne, polityczne i kulturalne centrum Chińskiej Republiki Ludowej. Krzyżują się tu najważniejsze szlaki komunikacyjne, a nowoczesne budynki XXI-wiecznej metropolii sąsiadują z najstarszymi zabytkami Państwa Środka. Trzy dni powinny wystarczyć na wizytę w Zakazanym Mieście, spacer po hutongach i odwiedzenie Pałacu Letniego. Równie dobrze można spędzić w stolicy Chin na tydzień lub dwa, błąkając się po dzielnicy jezior, odkrywając wspaniałe świątynie, muzea i galerie sztuki, i chłonąc niepowtarzalną atmosferę miasta.Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata. W czterech częściach przewodnika „Udane Wakacje” znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:- informacje praktyczne – przydatne przed podróżą i w jej trakcie- zaproszenie do podróży – część zawierająca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe- dzielnice i zabytki – rozdział prezentujący interesujące miejsca i trasy zwiedzania miasta- okolice – wybór ciekawych miejsc za miastemA dodatkowo:- precyzyjne mapy- plan okolic na wewnętrznej stronie przedniej okładki- plan miasta- plany poszczególnych dzielnic i zabytków- plan metra na wewnętrznej stronie tylnej okładki

Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Pekin Udane Wakacje w ofercie księgarni internetowej LIBRA.pl. Autor: Praca zbiorowa.

Krzyżują się tu najważniejsze szlaki komunikacyjne, a nowoczesne budynki XXI-wiecznej metropolii sąsiadują z najstarszymi zabytkami Państwa Środka. Trzy dni powinny... Pekin to ekonomiczne, polityczne i kulturalne centrum Chińskiej Republiki Ludowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI