Hormony. Jak odzyskać równowagę w 14 dni?

Hormony. Jak odzyskać równowagę w 14 dni? - Magdalena Wszelaki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Wszelaki
WYMIAR
3,8 MB
NAZWA PLIKU
Hormony. Jak odzyskać równowagę w 14 dni?.pdf
ISBN
7258122481519

OPIS

PRZEŁOMOWY AUTORSKI PROGRAM ODZYSKANIA RÓWNOWAGI HORMONALNEJCierpisz na PCOS, Hashimoto lub endometriozę?Zmagasz się z kandydozą, menopauzą czy PMS?A może masz problem z utrzymaniem wagi, wahaniami nastroju i zmęczeniem?W Twoim ciele zachodzą nieustanne zmiany, którym często towarzyszą dolegliwości i złe samopoczucie. Ogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu i zachowanie równowagi hormonalnej ma sposób życia i odpowiednie żywienie. Dbanie o zdrowie jelit, wątroby czy trzustki rzeczywiście przekłada się na jakość życia i funkcjonowanie mózgu.Magdalena Wszelaki po latach pracy z pacjentkami borykającymi się z różnymi schorzeniami, opracowała autorski plan pomagający odzyskać równowagę hormonalną. Na swojej stronie HormonesBalance.com udziela rad tysiącom kobiet. Stawiając na dobrze dobraną dietę oraz zadbanie o przestrzeń wokół siebie, pomaga im osiągnąć zdrowy balans.Nie wierzysz, że to możliwe? W łatwy i przyjemny sposób przekonaj się sama!W tej książce znajdziesz:test sprawdzający z jakimi problemami hormonalnymi się zmagaszniezbędne informacje o hormonach i ich funkcjonowaniu w Twoim organizmieopisy czynników, które mają wpływ na Twoją równowagę hormonalną11 dwutygodniowych planów żywieniowych dla dwóch osób125 przepisów, które stymulują właściwą pracę hormonówMagdalena Wszelaki - farmaceutka, dietetyczka, ekspertka ds. hormonów i żywienia. Założycielka serwisu HormoneBalance.com. Mieszka w Colorado.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Skip to the beginning of the images gallery. Hormony.

hormonów i żywienia mieszkającej w Colorado. Książka kierowana jest do kobiet mających zaburzenia hormonalne takie jak PCOS, choroba Hashimoto, endometrioza czy przechodzących menopauzę. 11 marca swoją premierę ma książka Magdaleny Wszelaki Hormony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI