Data science od podstaw. Analiza danych w Pythonie (wydanie 2)

Data science od podstaw. Analiza danych w Pythonie (wydanie 2) - Joel Grus | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joel Grus
WYMIAR
3,25 MB
NAZWA PLIKU
Data science od podstaw. Analiza danych w Pythonie (wydanie 2).pdf
ISBN
6392182211889

OPIS

Analityka danych jest uważana za wyjątkowo obiecującą dziedzinę wiedzy. Rozwija się błyskawicznie i znajduje coraz to nowsze zastosowania. Profesjonaliści biegli w eksploracji danych i wydobywaniu z nich pożytecznych informacji mogą liczyć na interesującą pracę i bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia. Jednak aby zostać analitykiem danych, trzeba znać matematykę i statystykę, a także nauczyć się programowania. Umiejętności w zakresie uczenia maszynowego i uczenia głębokiego również są ważne. W przypadku tak specyficznej dziedziny, jaką jest nauka o danych, szczególnie istotne jest zdobycie gruntownych podstaw i dogłębne ich zrozumienie.W tym przewodniku opisano zagadnienia związane z podstawami nauki o danych. Wyjaśniono niezbędne elementy matematyki i statystyki. Przedstawiono także techniki budowy potrzebnych narzędzi i sposoby działania najistotniejszych algorytmów. Książka została skonstruowana tak, aby poszczególne implementacje były jak najbardziej przejrzyste i zrozumiałe. Zamieszczone tu przykłady napisano w Pythonie: jest to język dość łatwy do nauki, a pracę na danych ułatwia szereg przydatnych bibliotek Pythona. W drugim wydaniu znalazły się nowe tematy, takie jak uczenie głębokie, statystyka i przetwarzanie języka naturalnego, a także działania na ogromnych zbiorach danych. Zagadnienia te często pojawiają się w pracy współczesnego analityka danych.W książce między innymi:elementy algebry liniowej, statystyki i rachunku prawdopodobieństwazbieranie, oczyszczanie i eksploracja danychalgorytmy modeli analizy danychpodstawy uczenia maszynowegosystemy rekomendacji i przetwarzanie języka naturalnegoanaliza sieci społecznościowych i algorytm MapReduceNauka o danych: bazuj na solidnych podstawach!

Znajduje się gdzieś pomiędzy subtelnymi umiejętnościami hakerskimi, twardą wiedzą z matematyki i statystyki a merytoryczną znajomością zagadnień z danej branży. Tłumaczenie: Wojciech Bombik, z wykorzystaniem fragmentów książki „Data science od podstaw. Analiza danych w Pythonie" w przekładzie Konrada Matuka ISBN: 978-83-283-6154-6 Data ukazania się w księgarni: 30.08.2018 Zamów przez telefon : ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 2009872 Cena detaliczna: 57,00 zł Osoby które kupowały "Data science od podstaw.

Kurs video. Przetwarzanie i analiza danych 149,00 zł, Analityka danych jest uważana za wyjątkowo obiecującą dziedzinę wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI