Pustostany

Pustostany - Dorota Kotas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Kotas
WYMIAR
11,82 MB
NAZWA PLIKU
Pustostany.pdf
ISBN
1580810059489

OPIS

Czy można nie mieć pracy przez rok, chociaż życie jest nieprzyjemnie drogie? To jest książka o tym, jak się mieszka w domu z widokiem na kulę ziemską, czym można się pożywić w mieszkaniach zmarłych sąsiadów, jak się czuje pani w kiosku Ruchu i kto kradnie spod domów azalie. Jedna z bohaterek postanawia zamieszkać w wannie, bo jest jej smutno w Warszawie. Ale wbrew pozorom to bardzo wesoła i pouczająca książka. Można się z niej dowiedzieć, jak powstaje człowiek albo z czego ugotować Polsce smaczną zupę. Poza tym moc wskazówek dla roślin, jak opiekować się ludźmi i dzieje z życia bazaru. Można kupić i czytać zamiast żyć – świetny pomysł na każdą porę roku.

Są jednak miejsca, które przypomną mu, gdzie się znajduje. Kilkanaście budynków w mieście od lat się nie zmienia, a ... Pustostany lokali mieszkalnych • Pustostany w budynkach stale eksploatowanych, nie przeznaczonych do rozbiórki (rozrzucone lokale puste w tkance budynków zamieszkałych): 1.

Kotas proponuje nam poradnik, jak poradzić sobie bez pracy, bez pieniędzy i bez celu, ale za to w otoczeniu nieco zwariowanych Prażan z placu Szembeka. Dodać trzeba, że poradnik bardzo frapujący, pełen ... Czy można nie mieć pracy przez rok, chociaż życie jest nieprzyjemnie drogie? To jest książka o tym, jak się mieszka w domu z widokiem na kulę ziemską, czym można się pożywić w mieszkaniach zmarłych sąsiadów, jak się czuje pani w kiosku Ruchu i kto kradni Pustostany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI