Projekt. Mamut

Projekt. Mamut - Clare Hibbert | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clare Hibbert
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
Projekt. Mamut.pdf
ISBN
2722829641637

OPIS

Zabawa w paleontologa to gratka dla młodych poszukiwaczy przygód. Ta interesująca książka od pierwszej strony wciąga czytelnika w poszukiwanie i kompletowanie skamieniałych szczątków mamuta. Przy okazji podaje fakty dotyczące życia tych stosunkowo niedawno wymarłych zwierząt. Na koniec czytelnika czeka upragniona nagroda: budowanie modelu szkieletu mamuta z elementów, które własnoręcznie "wykopał" z książki.

Pseudonim. Tytuł ... Projekt badawczy genetyków był możliwy po odkryciu szczątków mamuta w Jakucji z zachowaną krwią samicy tego gatunku.

Obie są przeznaczone dla młodego czytelnika. Na zlecenie wydawnictwa Debit spolszczyliśmy tekst ... Projekt nie doczekał się jednak realizacji w związku z problemami z pozyskaniem funduszy od inwestora.

POWIĄZANE KSIĄŻKI