Notes otwocki

Notes otwocki - Piotr Sommer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Sommer
WYMIAR
6,78 MB
NAZWA PLIKU
Notes otwocki.pdf
ISBN
2551319735856

OPIS

Notes podróżny do prowadzenia prywatnych zapisków, ilustrowany zdjęciami z Otwocka Piotra Sommera opatrzonymi rozbitym na kilkanaście części poematem jego pióra, “Spóźniony list”. Strony numerowane; notes z indeksem ułatwiającym porządkowanie dokonanych wpisów.

Strony numerowane; notes z indeksem ułatwiającym porządkowanie dokonanych wpisów. Notes podróżny do prowadzenia prywatnych zapisków, ilustrowany zdjęciami z Otwocka Piotra Sommera opatrzonymi rozbitym na kilkanaście części poematem jego pióra, "Spóźniony list". Strony numerowane; notes z indeksem ułatwiającym porządkowanie dokonanych w Notes podróżny do prowadzenia prywatnych zapisków, ilustrowany zdjęciami z Otwocka Piotra Sommera opatrzonymi rozbitym na kilkanaście części poematem jego pióra, "Spóźniony list".

Gmina Otwock: wyłapywaniem bezdomnych zwierząt zajmuje się Komenda Główna Straży dla Zwierząt w Polsce, ul. Wolska 60, 01-134 Warszawa, tel.

POWIĄZANE KSIĄŻKI