Nocą drony są szczególnie głośne. Reportaże ze stref kryzysu

Nocą drony są szczególnie głośne. Reportaże ze stref kryzysu - Wolfgang Bauer | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wolfgang Bauer
WYMIAR
5,92 MB
NAZWA PLIKU
Nocą drony są szczególnie głośne. Reportaże ze stref kryzysu.pdf
ISBN
8401731339205

OPIS

To książka o wojnach, które toczą się na całym świecie. Tych głośnych i tych marginalizowanych, budzących tylko chwilowe współczucie. O ludziach, którzy żyją w poczuciu strachu i beznadziei, próbując odnaleźć sens w otaczającej ich brutalnej rzeczywistości. To raport ze stref kryzysu. Bauer wybiera je w sposób nieoczywisty. Opisuje klęskę głodu w Sudanie, pomaga wrócić do domu uprowadzonym pakistańskim żeglarzom, towarzyszy somalijskim rodzicom czuwającym przy łóżkach umierających dzieci.Reportaże Wolfganga Bauera z lat 2010–2017 to zbiór obrazów rozpadającego się świata, społeczno-polityczna mapa współczesnych zagrożeń. Autor z pełnym przekonaniem angażuje się w losy swoich bohaterów i niestrudzenie apeluje: „Nie traćmy wrażliwości na ludzkie krzywdy”.

Bauer wybiera je w sposób nieoczywisty. Opisuje klęskę głodu w Sudanie, pomaga wrócić do domu uprowadzonym pakistańskim żeglarzom... Reportaże ze stref kryzysu.

ze strefy kryzysu jeśli nazwa Agnieszka Lichnerowicz tutaj ze mną w studiu byli Adam Ozga Lipka jakoś bardzo państwu dziękujemy za to spotkanie już zaraz informacje mimo soboty niedzieli i poniedziałku wtorku... Kliknij aby powiększyć... Nocą drony są szczególnie głośne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI