Królowa niczego. Cykl Folk of the Air. Tom 3

Królowa niczego. Cykl Folk of the Air. Tom 3 - Holly Black | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Black
WYMIAR
3,94 MB
NAZWA PLIKU
Królowa niczego. Cykl Folk of the Air. Tom 3.pdf
ISBN
7113732051492

OPIS

Jude nudzi się na wygnaniu. Dla zabicia czasu i dla pieniędzy przyjmuje delikatne zlecenia. Ktoś pożera elfy przebywające w krainie ludzi i należałoby położyć temu kres? Oto zadanie w sam raz dla Jude!Niezbyt mile widzianym urozmaiceniem codzienności są odwiedziny Taryn. Bliźniaczka domaga się od Jude szczególnej przysługi: wygnanka z królestwa elfów ma narazić się na hańbiącą śmierć, byle ocalić siostrę przed konsekwencjami pewnego krwawego nietaktu.Jude ma jednak swoje powody, żeby się zgodzić. Przecież to wyborny pretekst, żeby nieco zamącić w bajecznym Elysium.Wie, że czeka ją konfrontacja z Cardanem.Jude jest śmiertelnie niebezpieczną przeciwniczką dla swoich wrogów, ale czy dość potężną, by pokonać magię? Czy zwykła śmiertelniczka przemocą lub przemyślnością zdoła przełamać klątwę?Jude jak mało kto umie się narazić dumnym elfom, jednak posiada też szczególną zdolność zjednywania sobie niezwykłych, cennych sprzymierzeńców. Dzięki ich wsparciu i własnym dobrym pomysłom staje przed ostatecznym wyborem, ale wtedy już nikt jej nie może jej pomóc. Tam, gdzie zawodzi nawet Mateczka Szpik, Jude musi sama znaleźć rozwiązanie zagadki tkwiącej w mrocznej przepowiedni.Stawką jest przetrwanie królestwa, los Jude i przyszłość elfowego dziecka, które jest następcą tronu.

Tom 3. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! NOWOŚĆ - "Królowa niczego" cykl Folk of the Air, tom 3, Holly Black Jude jest śmiertelnie niebezpieczną przeciwniczką dla swoich wrogów, ale czy dość... Królowa niczego.

będących dodatkiem do trylogii „Folk of the air", które dzieją się w trzech różnych realniach czasowych - poznajemy dzieciństwo Cardana ... Królowa niczego. Cykl Folk of the Air.

POWIĄZANE KSIĄŻKI