Koniec wielkiego mitu czyli jak zarabiać na polityce monetarnej i cyklach koniunkturalnych

Koniec wielkiego mitu czyli jak zarabiać na polityce monetarnej i cyklach koniunkturalnych - Thomas Aubrey | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Aubrey
WYMIAR
7,91 MB
NAZWA PLIKU
Koniec wielkiego mitu czyli jak zarabiać na polityce monetarnej i cyklach koniunkturalnych.pdf
ISBN
5202590498826

OPIS

Jest to kolejny tytuł, po „Inwestowanie w jednej lekcji” oraz „Austriacka Szkoła Ekonomii dla inwestorów” – obie Marka Skousena, „Giełda, kredyt, kapitał” – Fritza Machlupa, wprowadzający nas w świat rynku papierów wartościowych, a konkretnie, pokazujący praktyczne implikacje szkoły austriackiej, i dowodzący, że żadna z teorii ekonomicznych nie sprawdza się w inwestowaniu w papiery wartościowe tak jak właśnie Austriacy. Problematyka ta dotyczy nie tylko inwestorów indywidualnych, lecz także menadżerów funduszy inwestycyjnych, analityków i wszystkich tych, którzy z giełdy żyją i dają pożyć innym. Nietrudno zrozumieć, dlaczego najnowsza pozycja Fijorr Publishing „Koniec wielkiego mitu”, stała się na Wall Streetbestsellerem, zaś jej autor, Thomas Aubrey, założyciel firmy analitycznej/inwestycyjnejCredit Capital Advisory, jest zawodowym zarządzającym potężnymi funduszami emerytalnymi.

Dodaj do Schowka. Koniec wielkiego mitu, czyli jak zarabiać na polityce monetarnej i cyklach koniunkturalnych: Thomas Aubrey: Książka nowa wydanie z 2014r. , ilość stron: 352 ... Koniec wielkiego mitu czyli jak zarabiać na polityce monetarnej i cyklach koniunkturalnych... Podtytuł tej ważnej książki brzmi: Jak zarabiać na polityce monetarnej i cyklach koniunkturalnych.

Fijorr Publishing Koniec wielkiego mitu czyli jak zarabiać na polityce monetarnej i cyklach koniunkturalnych Thomas Aubrey. Oprawa miękka: ISBN: 978-83-898-1230-8: EAN: 978838981230801: Liczba stron: 352 ... Czyli jak zarabiać na polityce monetarnej i cyklach koniunkturalnych ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI