Kochanek idealny

Kochanek idealny - Nicole Jordan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicole Jordan
WYMIAR
3,1 MB
NAZWA PLIKU
Kochanek idealny.pdf
ISBN
9457049360436

OPIS

„Aż kipi emocjami i zmysłowością”.„Romantic Times”Mężczyźni ze słynącego ze skandali rodu Wilde’ów łamią konwenanse i damskie serca. I szukają prawdziwej miłości jak legendarni kochankowie. A namiętnością ustępują jedynie… kobietom z rodu Wilde’ów.Lady Katharine Wilde wierzy, że zwalczyła wszelkie romantyczne uczucia, jakie żywiła do Brandona Deverilla, zanim ją odepchnął. Teraz Brandon potrzebuje jej pomocy. Po latach spędzonych w Ameryce i na kaperskim statku wraca do Anglii. Odziedziczył lordowski tytuł i majątek, i musi nauczyć się zachowywać jak dżentelmen. I znaleźć odpowiednią dla dżentelmena żonę. A któż potrafi lepiej kojarzyć małżeństwa niż Katharine? Katharine zgadza się pomóc Brandonowi, ale żąda czegoś w zamian: by wyruszył z nią w niebezpieczną podróż…

Sprawa idealna Stranger Things Stulecie Winnych Szadź Szkoła dla elity Szkoła zabójców Szukając Alaski Słodkie kłamstewka Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki ... Kochanek Idealny. 2.6K likes.

Historia poznała wielu... "Kochanek idealny" to wciągająca powieść romantyczna, której akcja rozgrywa się w dość odległych czasach. Konwenanse, starodawne stroje, maniery i małżeństwa z rozsądku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI