Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów (książka audio)

Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów (książka audio) - Jolanta Berezowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Berezowska
WYMIAR
8,85 MB
NAZWA PLIKU
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów (książka audio).pdf
ISBN
3118373942174

OPIS

Barwna opowieść o nauczycielu muzyki, panu Taro, który szukając sposobu, by nauczyć gry na skrzypcach swego niezbyt pojętnego ucznia, wyruszył na wyprawę śladami mistrzów muzyki. Sądził, że w ich życiu odnajdzie inspirację do właściwej metody nauczania, która pozwoli rozbudzić talent muzyczny ucznia. Pan Taro wierzył bowiem, iż każda istota obdarzona jest talentem, a rolą nauczyciela jest ów talent rozbudzić. Wyprawa okazała się nieprzewidywalna i pełna niespodzianek. Zaprowadziła pana Taro do Krainy Śpiących Talentów strzeżonej przez Ospalca - potwora, który uwierzył, że sam nie posiada żadnego talentu. Ale czy słusznie?Dla dzieci 6-12 lat oraz niektórych dorosłychCzyta Przemysław Bluszcz

... W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie.

Sądził, że w ich życiu odnajdzie inspirację do... - Polska ksiegarnia w UK Opis: Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów - Berezowska Jolanta, Berezowska Małgorzata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI